• Vybrat den

    Květen 2024
    Po Út St Čt So Ne


    PODPOŘIT STALOSE BTC ETH LTC

    Záhada nebo zločin a HOAX: jak Česká televize ověřuje nejmenovaný zdroj, ze kterého má zprávu?

    1-3-2018 Tadesco 167 398 slov zprávy
     

    Jak je to s fotbalovou Slávií? Reuters z nejmenovaného zdroje napíše zprávu o čínské firmě, ČTK to přebere a předá České televizi. Takže nejmenovaný, anonymní zdroj pro REUTERS je podkladem pro šířící se zprávu přes zdroje ČTK  do České televize, vydané v Českých novinách patřící ČTK a následně to přebírá zaručeně neprolhaná Česká televize.




     Je to "tříkrát ověřeno", tudíž pravdivé...

    Reuters - anonym


    ČTK


    Česká televize


     


    Opět, co dělá Dvořák a RRTV včetně vedoucího vysílání, že obvinění na základě anonyma odvysílá? Kdo je vedoucím ČTK, potažmo České televize?


    Toto byla zpráva


    Šéf představenstva čínské skupiny CEFC Jie Ťien-ming, který je členem poradního týmu prezidenta Miloše Zemana, je údajně vyšetřován pro podezření z ekonomické kriminality. Toliko zpráva ve zpravodajství České televize.



    A tak jdeme po stopách. A nacházíme: tuto zprávu vydala ČTK. A i tam je "nejmenovaný zdroj z Reuters. Kdo je ten nejmenovaný anonym Reuters? Kdo je ten tajemný muž? (Či žena)


    Aby nevznikly pochybnosti, že je to pomluva, zde je autentický důkaz proti ČTK a České televizi








    A protože chcete znát tedy ten nejmenovaný anonymní zdroj, kliknete na ČTK - zdroj. Hádejte, co ten zdroj  ukáže?


    Samozřejmě opět článek, kde defiluje prezident Zeman jako málem zločinec, který za tím stojí a potištěno logem ČTK, aby tomu dali důraz. Zde opět důkaz.



      foto



    Tak takto pracuje ČTK se zaručeně ověřenými zprávami a takto přebírá zaručeně ověřené zprávy Česká televize, inzerovaná jako "Nejdůvěryhodnější zpravodajský web v ČR".


    Úsudek už si udělejte sami.



    P.S. Zkuste si totéž udělat třeba na Bakalových iHNED se zprávami o Rusku apod..



     Abychom se nedopustili stejného podrazu, ten nejmenovaný zdroj přišel z USA a tam "někdo" vyslovil podezření z korupce Číňanů v Africe a hned začaly akcie této společnosti razantně klesat, takže banky chtěly okamžitě jistiny jako záruky - viz třeba Slávii. Takže budeme sledovat, zda je to americký účelový útok proti Číně, jako to bylo proti Rusku a naposledy proti Venezuele. A pak už to cituje kde kdo. Během pár dní to vyleze ven.








    Zpět Zdroj Vytisknout Zdroj
    Nahoru ↑