• Vybrat den

    Květen 2024
    Po Út St Čt So Ne


    PODPOŘIT STALOSE BTC ETH LTC

    Natalja Poklonská: Děti by neměly mít rodiče stejného pohlaví, jak je tomu v Evropě

    22-2-2018 Svobodné Noviny 149 444 slov zprávy
     

    Náměstkyně a bývalá generální prokurátorka Krymu Natalja Poklonská poskytla novinářům rozhovor ve vztahu k její nové knize a také jim nabídla svůj pohled na to, jak Rusko brání tradiční hodnoty.


    Natalja Vladimirovna: Oni tvrdí, že se projednává zákon, který zakazuje náhradní mateřství. Je to pravda?


    Návrh zákona byl předložen k posouzení členem Rady federace. Ano, navrhuje se zakázat náhradní mateřství. Pro konzultaci s voliči jsem spustila na mých sociálních sítích hlasování. Požádala jsem lidi, aby vyjádřili svůj názor. Ale najednou s čista jasna se vše v tisku zkreslilo. Média uvedla: „Poklonská chce zakázat náhradí mateřství.“ „Ne, Poklonská chce znát názor lidí a mimochodem, lidé obecně podporují zákaz náhradního mateřství.“


    Rusko je země, která obhajuje tradiční hodnoty a morálku. V Evropě mají děti „rodiče číslo jedna“ a „rodiče číslo dva“, což je v protikladu matce a otci. Kde je duchovnost rodiny? V Rusku to nemáme, na Ukrajině to nemámě.



    Máme matku a otce. A to musí být chráněno. To jsou naše tradice, naše hodnoty. Lidé proto hlasovali proti náhradnímu mateřství. Existují zdravotní důvody, kdy rodiče nemohou mít děti a tak se obracejí na náhradní mateřství – ale to je něco jiného. Veřejnost chce celkově obhajovat své morální a tradiční hodnoty.“


    Natalja Vladimirovna Poklonská je právnička a politička, poslankyně Státní Dumy, bývalá vrchní státní zástupkyně republiky Krym, jedna z osobností krymské krize a od roku 2015 má dosnost ruské Státní rady 3. třídy. Ve věku 36 let je nejmladší ženou s generálskou hodností v ruské historii. Magazín Forbes ji zařadil na šestnácté místo v seznamu nejnadějnějších politiků.


    Poklonská vystudovala univerzitu v Jaltě, po dokončení školy nastoupila na státní zastupitelství v Simferopolu. Následně začala pracovat pro státní zastupitelství v ukrajinském hlavním městě, Kyjevě. Během ruské intervence byla 11. března 2014 jmenována státní zástupkyní Autonomní republiky Krym a její působnost pokračovala i po separaci Krymu od Ukrajiny, před ní čtyři lidé tuto funkci odmítli. Poklonská výrazně vystupovala proti protestujícím a vždy se řadila spíše k prorusky smýšlejícímu obyvatelstvu země. Od 26. března 2014 je na Ukrajině trestně stíhána. V březnu 2015 byla zvolena hlavou Společnosti Japonsko-Ruského přátelství. 11. června 2015 jí prezident Ruské federace Vladimir Putin udělil hodnost Skutečného státního rady třetí třídy, která je na úrovni Generálmajora. 27. září 2016 rezignovala na pozici vrchní státní zástupkyně díky úspěchu v parlamentních volbách a oficiálně se stala poslankyní dolní komory Federálního shromáždění Ruské federace. (Wikipedia)













    Loading...
















    Podobné články




    Zpět Zdroj Vytisknout Zdroj