Po Út St Čt So Ne

PODPOŘIT STALOSE BTC ETH LTC

Rarita! Devět vyloučených a nedohraný fotbalový zápas v Brazílii

19-2-2018 Sputnik CZ 127 118 slov zprávy

Viktoria v neděli na domácím hřišti vyhrála první poločas 1:0. Po pěti minutách první půle však Bahia z penalty vyrovnala. Oslava vyrovnávacího gólu rozezlila fotbalisty Vitorie a začala strkanice. Následně hlavní rozhodčí vyloučil tři hráče Bahia a dva domácí fotbalisty. O několik minut později viděl červenou kartu ještě jeden hráč z každého týmu.

Třináct minut před koncem zápasu byl vyloučen čtvrtý hráč Vitorie, na což reagoval jeho spoluhráč Bispo, který zakopl míč a dostal druhou žlutou kartu. Tím pádem týmu Vitorie zůstalo na poli pouze šest hráčů a rozhodčí musel zápas ukončit.

O osudu utkání rozhodne sportovní brazilský soud, ale dá se očekávat, že zápas bude kontumován ve prospěch hostujícího týmu.