• Vybrat den

    Květen 2024
    Po Út St Čt So Ne


    PODPOŘIT STALOSE BTC ETH LTC

    Telepatie je reálná, funguje jako wifi propojující lidské mozky. Profesor přináší důkazy

    21-1-2018 AC24 167 383 slov zprávy
     

    Profesor nachází důkazy o telepatii.

    Výzkumník sídlící na University of Sheffield ve Velké Británii vydal novou knihu, v níž tvrdí, že všechny lidské bytosti jsou schopné toho, čemu se obvykle říká telepatie.

    Profesor Digby Tatum ve své nové knize ‚Mezimozek‘ píše, že jazyk hraje v porozumění tomu, co jiné lidské bytosti opravdu říkají, jen velmi malou roli. Daleko významnější než verbální komunikace, říká, jsou podprahová vodítka, která lidé při vzájemné rozmluvě zachycují.

    Tato drobná mikro-vodítka, která jsou pro většinu lidí dokonce nepostřehnutelná, jsou při efektivní komunikaci a při porozumění daleko důležitější než jakékoliv jiné faktory, tvrdí.

    Prof. Tatum věří, že mozek absorbuje informace od dalších lidí podvědomě, což všem dodává na jejich ‚dobrém pocitu‘.

    „Umíme přímo zachytit, jaké mají ti další lidé emoce a čemu věnují pozornost. To je založeno na přímých vazbách mezi našimi mozky a mozky dalších lidí a mezi jejich mozky a mozky našimi. Nazývám to mezimozek,“ vysvětluje.

    Profesor Tatum tvrdí, že pochopení mezimozku by mohlo sociologům a ostatním na tomto poli výzkumu pomoci porozumět davové psychologii.

    Tvrdí, že lidé jsou v situacích jako fotbalové zápasy, koncerty a náboženská shromáždění vtahováni do společného prožitku právě těmi maličkými podprahovými poselstvími vysílanými množstvím lidí, která se všechna současně v mezimozku sčítají. Vysvětluje: „Když jsme v davovém módu, tak nám to také může dát zažít jako by vstup do transcendentní perspektivy vnímání, svého času, svého místa a svých schopností, abychom se na chvilku cítili jako hybná bytost.‘

    Profesor Tatum říká, že obzvláště důležité je, aby se lidé už teď vyrovnali s důležitostí podprahových podnětů, jelikož se dostávají do ohrožení, že ty jim rozvrátí zvyšující se nárůst video-callů a dalšího technologického vývoje posledních let. Profesor Tatum tvrdí, že takovéto konverzace jsou nezbytně daleko méně významné, než ty tváří v tvář, protože: ‚Ta emotivní nákaza se sice přenáší rychlostí světla, nikoliv však rychlostí elektronické transmise. Vizuální vstup tváří v tvář je doprovázen zvukem, gesty, vůní potu i možnými doteky a určitým propojením.‘

    Bohužel, budou-li současné trendy pokračovat, tak by mohly přinést značnou erozi těchto neuvěřitelných dovedností, o kterých většina lidí ani neví, že je má.

    Zdroj: disclose.tv

    Zpět Zdroj Vytisknout Zdroj
    Nahoru ↑