• Vybrat den

    Duben 2024
    Po Út St Čt So Ne


    PODPOŘIT STALOSE BTC ETH LTC

    Soud s Českem. Kvóty jsou jen začátek. Názor

    10-12-2017 Sputnik CZ 102 585 slov zprávy
     

    Brusel bude trestat vzpurné členy. Evropská komise poslala Česko, Polsko a Maďarsko k unijnímu soudu kvůli jejich odmítání programu přerozdělování žadatelů o azyl podle kvót. Zmíněné státy podle komise dál neplní své povinnosti plynoucí z programu jednorázového přerozdělování žadatelů o azyl v rámci Evropské unie přesto, že soud EU na počátku září potvrdil jeho platnost. Odpovědi trojice zemí na poslední stanovisko komise byly neuspokojivé a tyto státy nijak nenaznačily, že se na věci chtějí začít podílet.



    Řízení s Českem, Polskem a Maďarskem zahájila komise 15. června. Soud nyní může rozhodnout o vysoké jednorázové pokutě či opakovaném penále do chvíle, než trojice zemí své povinnosti splní. Jinými slovy, než Česko a další státy přijmou uprchlíky.

    Mechanismus kvót měl pomoci Řecku a Itálii, kam se uchýlilo množství uprchlíků mířících do Evropy ze Sýrie, ale také z dalších válkou zmítaných států, jakož i z Afriky. Obě jihoevropské země příliv migrantů nezvládaly. Program, na kterém se unijní státy přes odpor ČR a dalších zemí shodly v roce 2015, skončil po dvou letech letos v září. Plán předpokládal přesun celkem až 160 tisíc lidí s nárokem na mezinárodní ochranu, ovšem státy si dosud z Řecka a Itálie rozebraly jen o něco více než 32 tisíc osob. Česko převzalo pouze 12 lidí.


    Sputnik se na názor na unijní soudní řízení s Českem zeptal známého experta na islám Lukáše Lhoťana.


    Evropská komise poslala Česko, Polsko a Maďarsko k unijnímu soudu kvůli jejich odmítání programu přerozdělování žadatelů o azyl podle kvót. Co si o rozhodnutí EK myslíte?


    Jen to dokazuje jak politická reprezentace Česka, Maďarska a Polska lhala občanům, když jim tvrdila, že vstupem do EU nepřijdeme o svou suverenitu a nezávislost. Naopak tento soud dokazuje, že již nejsme svobodnými zeměmi a musíme se podřizovat nadnárodní dominanci nikým nevolených úředníku v Bruselu. V momentě kdy bude mít vedení EU k dispozici vlastní armádu a policií, tak nebude váhat náš odpor k jejich politice potlačit i násilím. Prostě EU je dnes na cestě stát se novým SSSR. Vlastně i víc, protože v rámci RVHP mělo Československo více svobody a nezávislosti než v rámci dnešní EU.


    Jak by se měla Česká republika bránit?



    Za současné situace vidím jediné východisko. Opustit EU a vytvořit blok se zeměmi jako je Maďarsko, Polsko či Bulharsko a Rumunsko. A hlavně posílit vztahy v rámci NATO, abychom byli schopni se bránit i vojensky případné snaze Berlína a Bruselu násilím nás donutit k "poslušnosti" a tomu, abychom dále zůstali jejich satelity a vlastně i koloniemi…

    Měla by Česká republika splnit závazek a na kvóty přistoupit?


    Ne. V žádném případě. Protože si myslím, že tyhle kvóty jsou jen zkouška a jakmile nám je vnutí, tak přitvrdí a budou nám vnucovat mnohem větší transfer nových kolonistů z Afriky a islámského světa, které již nechtějí mít na Západě. Současné vedení EU má myšlení jako kdysi Lenin se Stalinem. Chtějí provádět sociální inženýrství a přesunovat masy lidí po zeměkouli a vybrané národy, tedy nás Evropany, vyhladit postupnou nenásilnou genocidou a potlačováním naších národních identit.


    Souhlasíte s názorem, že kvóty podporují popularitu extremistických stran v Evropě?


    Ne. Protože co to je extremistická strana? V dnešní EU je za extremistickou stranu označovaná ta strana, která se snaží hájit zájmy původních obyvatel Evropy, naplňovat jejich demokratickou volbu a respektovat národní zvyklosti jednotlivých státu. Myslím si, že rostoucí popularita takových "extremistických" stran se spíše odvíjí od probouzení obyvatel, kteří vidí dopady současné politiky vedení EU a jednotlivých státu, kdy výsledkem bude za pár generací likvidace bíle rasy a evropských národů.


    Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakce


    Zpět Zdroj Vytisknout Zdroj
    Nahoru ↑