• Vybrat den

  Prosinec 2017
  Po Út St Čt So Ne

  Geert Wilders: Evropa by padla bez Maďarska

  7-12-2017 Svobodné Noviny 17 202 slov zprávy
   

  V Maďarsku vyšla kniha vůdce Strany pro svobodu (PVV) Geerta Wilderse pod názvem Seznam smrti – válka se Západem a já vydaná společností Patmos Records.    


  V Maďarsku vyšla kniha vůdce Strany pro svobodu (PVV) Geerta Wilderse pod názvem Seznam smrti – válka se Západem a já vydaná společností Patmos Records.  Wilders píše, že Maďaři se nikdy nevzdali a zastavili muslimku invazi do Evropy.  Kniha právě vyšle a podle maďarského blogu Vigyazo, který publikoval některé citáty z knihy, Wilders chválí Maďary na několika stránkách. Vzpomíná na epizody z maďarské historie, kdy Maďaři bojovali proti osmanské armádě. Wilders píše, že Maďaři se nikdy nevzdali a zaslavili muslimskou invazi do Evropy.


  V předmluvě Wilders popisuje islám jako totalitní systém, jehož cílem je podmanit si svět a podřídit si každého. Wilders píše, že jeho „bezohlední stoupenci“ vyhrožují kritikům islámu smrtí, zatímco „západní globalizační elity“ také obtěžují občany právními a jinými prostředky.


  Kniha nizozemského politika byla původně publikována v roce 2012 pod názvem Označen na smrt.  (Thehungaryjournal/ svobodnenoviny.eu Obal knihy: Patmos Records)  Podobné články
  Zpět Zdroj Vytisknout
  All Rights Reserved For Stalose.com   Kontakt  |  mobilní verze stalose.com

  Invex News
  TOP ↑