• Vybrat den

  Únor 2018
  Po Út St Čt So Ne

  Média tradičně mlčí. Muž, který měl za týden odhalit obrovský rozsah korupce Clintonů byl nalezen mrtvý

  17-7-2017 AC24 41 417 slov zprávy
   

  To ticho mainstreamových médií kolem smrti Klause Eberweina je ohlušující.

  Eberwein je bývalý činitel haitské vlády, od kterého se čekalo, že příští týden rozkryje celý rozsah korupce a černých aktivit Nadace Clintonů. Našli ho mrtvého v Miami ve věku 50 let.

  ...

  Okolnosti obklopující Eberweinovu smrt nevypadají moc stravitelně. Podle zápisu vedoucího ohledávání mrtvol v Miami tento činitel zemřel v důsledku „výstřelu do hlavy.“

  Eberweinova smrt byla vládou zaevidována jako „sebevražda“. Ale krátce před svou smrtí přiznal, že jeho život je v ohrožení kvůli jeho vyzrazení zločinných aktivit Nadace Clintonů.

  Eberwein byl zuřivým kritikem aktivit Nadace Clintonů na tomto karibském ostrově, kde po tři roky sloužil jako generální ředitel agentury ekonomického rozvoje Fonds d’assistance économique et social. „Nadace Clintonů je zločinná, jsou to zloději, jsou to lháři je to skandální,“ řekl Eberwein při protestu před ústředím Nadace Clintonů loni v Manhattanu.

  Eberwein měl v úterý vystoupit před haitskou senátní komisí pro etiku a boj proti korupci a před antikorupční komisí, kde se všeobecně čekalo, že vypoví, jak Nadace Clintonů zneužila příspěvky mezinárodních dárců na pomoc po haitském zemětřesení. Ale tato „sebevražda“ vypadá ještě znepokojivěji…

  Eberweinovi bylo teprve 50 let a údajně kamarádům říkal, že se kvůli své zanícené kritice Nadace Clintonů bojí o život. Jeho blízcí přátelé a obchodní partneři byli ohromeni pomyšlením, že by zrovna on mohl spáchat sebevraždu. „Je to opravdu šokující,“ řekl kamarád Gilbert Baily. „Vyrůstali jsme spolu, byl jako moje rodina.“

  Eberwein během své vládní funkce a po ní čelil podezřením z podvodů a korupce ohledně toho, jak ta agentura spravovala fondy. Mezi těmi problémy byl i dohled FAES nad fušerskými rekonstrukcemi několika škol postavených po ničivém haitském zemětřesení z 12. ledna 2010. Ale podle Eberweina to byla Nadace Clintonů, která byla hluboce zahnízděná ve zdejších lumpárnách, a měl o tom v úmyslu v úterý vypovědět.

  Podle Eberweina z těch peněz, které mezinárodní dárci dali Nadaci Clintonů s výslovně určeným účelem přímo pomoci Haiťanům, opravu v rukou haitských organizací skončilo jen ubohých 0,6 procenta. Dalších 9,6 procenta skončilo u haitské vlády. Zbývajících 89,9 procenta – čili 5,4 miliardy $ - bylo ulito k ne-haitským organizacím. – WND

  Ebrwein měl proti Nadaci Clintonů vypovídat i u soudu, ale krátce předtím spáchal sebevraždu. Kdepak jsme něco takového slyšeli už předtím?

  Konec konců vypadá to, že kolem Clintonů se pořád hodně umírá, a nejspíš proto se o této smrti v mainstreamových médiích také takto mlčí.

  Zdroj: zerohedge.com

  Loading...

  Přidat komentář

  Zpět Zdroj Vytisknout
  All Rights Reserved For Stalose.com   Kontakt  |  mobilní verze stalose.com

  Invex News
  Nahoru ↑