• Vybrat den

  Únor 2018
  Po Út St Čt So Ne

  Vztahy s Ježíšem jsou podle papeže Františka nebezpečné a škodlivé

  17-7-2017 AC24 34 371 slov zprávy
   

  Papež František byl zachycen na kameru při pokusech směrovat své ovce pryč od Ježíše Krista, když varoval, že „osobní vztah s Ježíšem je nebezpečný a velice škodlivý.“

  Papež František prolomil staletí se táhnoucí křesťanskou tradici, když davu 33 000 katolíků v Římě řekl, že „osobnímu, přímému, bezprostřednímu vztahu s Ježíšem Kristem,“ je nutno se za každou cenu vyhnout, čímž jen narostly obavy, že jde o nelegitimního papeže se zlověstnou agendou.

  Tento proslov, k němuž došlo 25. června, je pouze jen dalším z řady obočí zdvihajících prohlášení tohoto liberálního papeže.

  Minulý týden řekl papež František novinám La Repubblica, že Spojené státy americké mají „pokřivené vidění světa“, a že Američanům musí pro jejich vlastní dobro, co nejdříve to půjde, vládnout světová vláda.

  Týden předtím rovněž volal po „jediné světové vládě“ a „jediné politické autoritě“ se zdůvodněním, že vytvoření jediné světové vlády je potřebné k boji hlavními světovými problémy, jako je „klimatická změna“.

  V rozhovoru s ekvádorskými novinami El Universo papež řekl: „Organizace spojených národů má nedostatečnou moc musí se jí pro dobro lidstva udělit plná vládní kontrola.“

  Globalizační hnutí nelze podceňovat. Je to proces převodu světa pod moc globální vlády spolu s erozí práv jednotlivců. I světoví náboženští vůdci vedení čím dále anti-křesťanštějším papežem Františkem v tomto velkém klamu hrají svou roli.

  David Rockefeller proslul svým výrokem, že bude zapotřebí „globální krize“, aby lidé světa byli ochotni přijmout Nový světový řád. Aby o tom ujistili, když světová ekonomika utrpěla v roce 2008 dramatický krach, tak světoví vůdci vyhlašovali potřebu Nového světového řádu s globální finanční kontrolou.

  Jak se ukazuje na papeži Františkovi, je ten hoax s klimatickou změnou a globálním oteplováním nejpreferovanějším způsobem globální elity k šíření manipulativního děsu, aby lidské ovečky nahnali blíže k jednotné totalitní vládě.

  Papež František je odhodlán směřovat své stádo pryč od Ježíše. Pontifik, který hostil ve Vatikánu islámské kazatele a nedávné své příznivce varoval před osobním vztahem k Ježíši, je podloudníkem, který tuto hrozivou agendu podbízí.

  Tento jezuitský papež je zřejmě klíčovým hráčem v plánech na zavedení Nového světového řádu, když svádí své ovečky, aby posloužil globální kabale.

  Loading...

  Přidat komentář

  Zpět Zdroj Vytisknout
  All Rights Reserved For Stalose.com   Kontakt  |  mobilní verze stalose.com

  Invex News
  Nahoru ↑