• Vybrat den

    Duben 2024
    Po Út St Čt So Ne


    PODPOŘIT STALOSE BTC ETH LTC

    Freedom convoy z hlediska teorie řízení.

    30-1-2022 NWO Odpor 175 639 slov zprávy
     

    272976210_1270941676728914_4277803543259803586_nVšichni známe rčení, že když dva dělají totéž, nemusí to být totéž. Mnohem častěji ovšem spíše platí negace tohoto rčení. Když dva dělají opačnou věc, může to být totéž. Několikrát jsem popisoval, jak probíhá informační řízení (řízení je vždy proces informační) pozice a opozice a jak v tomto řízení GE postupují. Akce vytváří reakci, tlak vytváří protitlak, proto GE vždy dopředu mají připravené různé scénáře řízení opozice a snaží se pokrýt všechny možné varianty. Při snaze informačního ovládnutí protitlaku musí být také mnohem pečlivější. Pozice se řídí snadno, vnitřní algoritmika přitákajících systémů a vnitřní algoritmika psychiky přitákajících jedinců se snaží být v souladu s algoritmikou trendy procesu a proto řízený objekt můžete vcelku v klidu nechat v režimu samořízení a jen provádět dílčí zásahy v procesu korekce (schéma řízení prediktor-korektor pamatujete?). Opozici v režimu samořízení nechat z pochopitelných důvodů nemůžete a tak vyžaduje tento objekt vaši větší péči a mazanost.



    Jednu z metod, jak se vyrovnat s opozicí, jsem rozebíral na konkrétním příkladu. Jedná se o informační řízení opozice vedoucí k diskreditaci opozice. Velice častá metoda. Jedná se o vytvoření defakto extrémní opozice, kterou potom se snadným ospravedlněním smetete s celou opozicí, když předtím ukazujete extrémní opozici jako příklad celé opozice, provedete ztotožnění. Nyní si na praktickém příkladu ukážeme řízení opozice ve stylu juda. Tj. jako když chvatem převedete kynetickou energii protivníka tam, kam chcete vy. Nejdříve musíme ovšem odhalit, že se jedná o řízenou opozici.


    Jak můžeme odhalit řízenou opozici, zeptáte se (možná). Jednou z metod, jak toho docílit, je odhadnout vektor cíle procesu prosazovaného opozicí. A pokud zjistíte, že vektor cíle opozičního procesu je v souladu či s přijatelnou odchylkou v souladu s protlačovaným procesem, můžete si vsadit na to, že tento proces je řízen ze stejné dílny, centrály. Je spousta dalších metod, např. jedním z indikátoru je, když daný subjekt (resp. tváří se jako subjekt, ale jedná se o objekt) vykazuje vyšší kvality samořízení a organizace, než by odpovídal např. spontánnímu protestu nespokojených jedinců atd... Takže stručně rozeberme vektor cílů.


    Jaký je cíl covidového manévru jsme rozebírali snad stokrát a není konceptuála, který by se k tomu nevyjádřil. Ve stručnosti. Hlavním cílem je radikální snížení spotřeby a zásadní globální transformace ekonomiky (zejména té liberálně-kapitalistické). Transformace naprosto zásadní tak, že můžeme hovořit o naprosté likvidaci stávajícího systému a nastolování nového. Na základě čeho je řízená spotřeba v liberálním kapitalismu? Na základě individuální poptávky. Kdo tuto spotřebu uspokojuje mimo jiné? Doprava a logistika. Decentralizované zásobování umožňuje jen slabé řízení spotřeby a v liberálně kapitalistickém systému má logistika až kuriózní charakter. Takovým symptomem nemoci je zpráva, která před léty proběhla tiskem. V jedné francouzské vesnici se srazily dva kamióny, belgický a francouzský. Belgický vezl z Belgie do Francie vejce a ten francouzský vezl z Francie do Belgie... vejce. Je takový systém s ohledem na zdroje udržitelný? No, není. Čeho chtěli GE dosáhnout s marxismem? Centrálního řízení výroby a rozdělení výrobních sil na matičce Zemi a hlavně centrálního řízení SPOTŘEBY.


    A teď jdeme do finále a další otázka. Co může nastat při masových protestech, konvojích kamióňáků, které se řekněme rozhoří, čistě náhodou, hlavně v západních zemích a přidružených koloniích? Kolaps zásobování. Co se při takovém kolapsu zásobování v nějakém státě obvykle udělá? Systém zásobování přebere CENTRÁLNĚ stát. Píši obvykle, protože dnes není situace obvyklá a státy jsou příliš slabé. Ale jsou zde jiní, kteří by s těžkým srdcem, ale s horoucí touhou se o nás postarat, byli schopni centrálně vyřešit kolabující zásobování. Dnešní korporace mají dost zdrojů k řešení takové situace. Tak až vám třeba Amazon začne doručovat potravinové balíčky, budete mít jasno, jakému bohu se máte klanět.


    Netvrdím, že se tak hned stane po těchto konvojích. Takové věci nemůžete provézt z fleku. Nejdříve musíte celý systém otestovat, jak bude reagovat, pak vyhodnotit a až pak případně prosadit, či zavrhnout takový způsob.




    Zpět Zdroj Vytisknout Zdroj
    Nahoru ↑