• Vybrat den

    Červen 2024
    Po Út St Čt So Ne


    PODPOŘIT STALOSE BTC ETH LTC

    Austrália eviduje 12-krát viac úmrtí z očkovania proti Covid-19 za 10 mesiacov ako zo všetkých ostatných vakcín spolu za 51 rokov

    17-1-2022 Zem & Vek 158 817 slov zprávy
     
    Foto: shutterstock
    Údaje, ktoré zverejnil Austrálsky lekársky regulačný úrad, potvrdzujú, že za 10 mesiacov bolo nahlásených 12-krát viac úmrtí na nežiaduce reakcie na vakcíny proti Covid-19 než na akúkoľvek inú dostupnú vakcínu za 51 rokov.
     

    Úrad ministerstva zdravotníctva TGA je lekárskym regulačným orgánom austrálskej vlády a reguluje kvalitu, dodávku a marketing liekov, zdravotníckych pomôcok, krvných produktov a terapeutík.
    Žiadosť, ktorú podali lekári v rámci slobodného prístupu k informáciám vo februári 2021, odhalila, že TGA nikdy nevidel utajované údaje štúdie o mRNA vakcíne proti Covid-19 od spoločnosti Pfizer, no napriek tomu jej udelil núdzovú registráciu a hlásal, že je bezpečná.

    This image has an empty alt attribute; its file name is image-357.png

    TGA sa pokúsil predĺžiť lehotu odpovede na žiadosť o podanie informácií o 6 mesiacov kvôli množstvu práce pre uspokojivú odpoveď. Po podaní sťažnosti Úradu komisára pre informácie však TGA odpovedal, že nikdy nevideli ani nepožadovali údaje o pacientoch od spoločnosti Pfizer a prijali ich správu o štúdii ako fakt napriek preukázanej histórii podvodných tvrdení. Pfizer Inc. dostal od roku 2000 pokutu viac ako 3,5 miliardy eur za viac ako 80 porušení.

    This image has an empty alt attribute; its file name is image-358.png

    Priznanie TGA, že nikdy nevideli testovacie údaje pre vakcínu Pfizer pred jej schválením a škandalózna história podvodov Pfizer čiastočne vysvetľuje, prečo TGA doteraz odmietal zrušiť distribúciu vakcíny proti Covid-19 napriek 8-krát vyššiemu počtu nežiaducich reakcií a 12-krát vyššiemu počtu úmrtí v dôsledku očkovania počas 10 mesiacov ako všetky ostatné dostupné vakcíny spolu od 1. januára 1971.
    TGA disponuje Databázou upozornení na nežiaduce účinky, ktorá umožňuje vyhľadávať správy o nežiaducich účinkoch liekov vrátane vakcín. Správy pochádzajú zo širokého spektra zdrojov vrátane verejnosti, všeobecných lekárov, zdravotníckych pracovníkov a obchodovania s terapeutikami.
    Vyhľadávaním v databáze v kapitole Vakcíny a vylúčením štyroch dostupných vakcín proti Covid-​19 v období 1. januára 1971 – 27. decembra 2021 môžete zistiť:

    Počas 51 rokov sprístupnili v Austrálii 128 rôznych vakcín bez vakcín proti Covid-19) a prijali 19545 správ o všetkých 128 vakcínach dohromady, vrátane 62 úmrtí. TGA uvádza, že dostupné vakcíny spôsobili 12638 z týchto hlásených nežiaducich reakcií.
    Novým vyhľadávaním vakcín proti Covid-​19 s obdobím 1. januára — 27. novembra 2021 možno nájsť nasledujúce výsledky:

    Výsledky ukazujú, že bolo hlásených 98017 nežiaducich účinkov, vrátane 725 úmrtí. TGA tvrdí, že 96250 hlásených nežiaducich reakcií bolo spôsobených vakcínami proti Covid-19.
    Prvá vakcína proti Covid-19 sa začala používať v Austrálii 21. februára 2021.Čiže za obdobie 51 rokov bolo 12-krát viac úmrtí a 8-krát viac hlásených nežiaducich účinkov, ktoré boli s najväčšou pravdepodobnosťou spôsobené vakcínami proti Covid-19.

    Podľa databázy TGA bola hlavnou príčinou smrti v dôsledku vakcín proti Covid-19 nežiaduca reakcia po imunizácii. Druhou hlavnou príčinou smrti problémy s dýchaním, pľúcna embólia, zástava srdca a cievna mozgová príhoda.

    Hlavné príčiny smrti od roku 1971 od ostatných dostupných vakcín sú nápadne odlišné. Podľa databázy TGA bola hlavnou príčinou smrti zo všetkých ostatných vakcín od roku 1971 zvýšená telesná teplota. Ďalšie dve hlavné príčiny úmrtí boli zlyhanie očkovania a chrípka, nasledovali záchvaty a potom chyba v očkovaní.

    Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

    CHCEM PODPORIŤ

    Zdroj: aftershock.news, 15. 1. 2022

    Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
    Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
    ZDIEĽAJTE ČLÁNOK
    Zpět Zdroj Vytisknout Zdroj
    Nahoru ↑