• Vybrat den

  Listopad 2020
  Po Út St Čt So Ne


  PODPOŘIT STALOSE BTC ETH LTC DGB

  Šílenství Evropské unie pokračuje. Evropská unie chce bojovat proti „rasové diskriminaci“ a chce fakticky zavádět rasové kvóty

  5-10-2020 ePortál 12 824 slov zprávy
   
  eurabia_flag


  Šílenství Evropské unie pokračuje. Evropská unie chce bojovat proti „rasové diskriminaci“ a chce fakticky zavádět rasové kvóty. Víme, že „boj proti rasismu“ v pojetí sluníčkářů není nic jiného než rasismus naruby a protibělošský rasismus. EU chce trestat ty státy, které nebojují proti "rasismu" podle představ Bruselu, a za „rasismus“ chce EU trestat i občany. Zavádění kvót je ale podle mě ve skutečnosti rasismus. Společnost, která není rasistická, neřeší apriorně rasu lidí, ale to, jak se jednotliví lidé chovají. Bojím se, že ti, kteří se chtějí bránit proti islamizaci a afrikanizaci Evropy, budou stíháni za rasismus. Vidíme, že EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve se z ní dostaneme, tím lépe! Spíše by se mělo bojovat proti tomu, aby imigranti nevraždili, neznásilňovali a neokrádali lidi.


  Takže bude Evropské komise zjišťovat rasové rodokmeny svých zaměstnanců, jako se to dělalo v době Třetí říše? A když budete mít dnes někdo černošský nebo arabský původ, bude to jako, když jste měl árijský původ v nacistickém Německu?


  Spíše by se mělo bojovat proti tomu, aby imigranti nevraždili, neznásilňovali a neokrádali lidi. V Evropě jsou lidé vražděni, probíhají teroristické útoky, dětské sňatky, ženské obřízky, útoky kyselinou, vraždy ze cti, a Evropská unie bude "bojovat proti rasismu"?


  „Lepší kontrola dodržování evropských pravidel o zákazu diskriminace či apel na státy, aby lépe bránily rasové diskriminaci ze strany svých policejních složek, patří mezi hlavní body dnes zveřejněného plánu Evropské komise pro boj s rasismem. Unijní exekutiva připouští, že evropský blok má v přístupu vůči rasové diskriminaci a nesnášenlivosti stále rezervy. Komise proto mimo jiné hodlá sáhnout k nápravě ve vlastních řadách a zajistit, aby sbor unijních úředníků byl etnicky vyvážený,“ zní zpráva z tisku (Euractiv).


  „Je čas přestat jen vysvětlovat, proč musíme jednat. Je čas skutečně jednat,“ prohlásila dnes místopředsedkyně Komise Věra Jourová z Babišova hnutí ANO.


  Evropská komise vyzvala členské státy, aby účinněji předcházely možné rasové diskriminaci ze strany policie a snažily se zvýšit důvěru veřejnosti v bezpečnostní složky… Hm, přeloženo z bruselštiny do češtiny do nejspíš znamená, aby policisté moc nezasahovali v no-go zónách, aby se muslimští imigranti necítili diskriminovaní…


  Komise v rámci rozsáhlého plánu pro příštích pět let chystá prý řadu vlastních iniciativ. Mezi prvními chce prověřit, jak členské země přistupují k dodržování směrnice o rasové rovnosti, která zakazuje jakoukoli diskriminaci na základě etnické příslušnosti. V roce 2021 vypracuje Komise hodnotící zprávu, která by mohla posloužit při případných pozdějších řízeních proti zemím, jež by pravidla porušovaly… A máme tady další bič na státy, které neskákají podle toho, jak Brusel píská.


  Brusel rovněž vytvoří funkci koordinátora, jehož úkolem bude dohlížet na to, aby unijní orgány postupovaly jednotně ve všech oblastech, do nichž může rasová diskriminace zasahovat. Podle Jourové to je například bydlení, vzdělání, zaměstnanost, zdravotnictví či kultura. Brusel se už plete úplně do všeho.


  Komise EU také chce, aby unijní instituce zjistily, jaký je poměr etnik mezi jejich zaměstnanci. Sama komise hodlá „podniknout kroky k významnému zvýšení reprezentativnosti“ kolektivu více než 30 000 lidí, kteří pro ni pracují. Takže bude Evropské komise zjišťovat rasové rodokmeny svých zaměstnanců, jako se to dělalo v době Třetí říše? A když budete mít dnes černošský nebo arabský původ, bude to jako když jste měl árijský původ v nacistickém Německu?


  Na změny by se měli podle EU připravit policisté a učitelé. A nově se má vybírat „Evropské hlavní město inkluze a rozmanitosti“. Komise se dle serveru euractiv.com chystá přehodnotit svou legislativu a předložit novou, zvláště pokud jde o policejní složky. A také by se mohla rozšiřovat definice zločinu z nenávisti, a to na evropském měřítku. Pokud by vše šlo dle plánu, mohla by nová legislativa být předložena už příští rok. Takže se budou opět zavírat ústa kritikům islámu a imigrace...


  A EU dle dokumentu, který zveřejnila, chce také posílit roli orgánů zabývajících se rovností (v Česku Veřejný ochránce práv), ale též státních organizací, jež se zabývají pomocí obětem diskriminace. Dále Evropská komise prohlásila, že chce popohnat antidiskriminační direktivu, která byla navržena už v roce 2008, ale názor na ni nebyl nikdy mezi státy jednotný.


  K tomuto účelu prý komise zřídí místo „protirasistického koordinátora“. Dle eurokomisařky Jourové zatím není známo, kdo jím bude, ale musí to být prý někdo s velkou autoritou, protože jeho práce bude zasahovat do mnoha oblastí.


  Dále EU plánuje zorganizovat „protirasistický summit“ někdy okolo Mezinárodního dne ukončení rasové diskriminace (21. 3. 2021) a ročně určovat „Evropské hlavní město inkluze a rozmanitosti“. I na děti se dostane, dle eurokomisařky Dalliové se nikdo jako rasista nenarodí a je nutné „zvrátit, co jsme v dětech v našich společnostech vypěstovali“. Čili začít už od učiva.


  Zavádění kvót je rasismus. Společnost, která není rasistická, neřeší apriorně rasu lidí, ale to, jak se chovají. Obávám se, když budete proti imigraci a proti islámu, Evropská unie Vás bude chtít trestně stíhat za „rasovou nenávist“. Vidíme, že EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve se z ní dostaneme, tím lépe!


  https://euractiv.cz/.../evropska-komise-si-posviti-na.../


  https://www.parlamentnilisty.cz/.../Plan-EU-Dostat-z-deti...
  Zpět Zdroj Vytisknout Zdroj
  All Rights Reserved For Stalose.com   Kontakt  |  mobilní verze stalose.com

  Invex News
  Nahoru ↑