Po Út St Čt So Ne

PODPOŘIT STALOSE BTC ETH LTC

24-10-2019 Sputnik CZ 125 198 slov zprávy

Video se objevilo na YouTube stránce Kontinentální hokejové ligy.

K incidentu došlo ve 14. minutě zápasu. Košečkin byl zraněn při srážce s vlastním obráncem Maximem Matuškinem. Matuškin před vlastní brankou blokoval prosto pro přihrávku soupeřových útočníků a následně nohou kopl brankáře.

Košečkina v tu chvíli nahradil Stanislav Galimovov, ale Košečkin se do klece vrátil asi po minutě a půl a zápas dochytal.

V době situace bylo skóre zápasu 0:0, Magnitogorsk nakonec po nájezdech vyhrál 1:0

Vasilij Košečkin

Vasilij  Košečkin je ruský hokejový brankář, v roce 2018 s ruským týmem získal olympijské zlato. Vyhrál také MS 2009, které probíhalo ve Švýcarsku. Je dvojnásobným vítězem Gagarinova poháru, když triumfoval v dresu Metalurgu.

Kontinentální hokejová liga (KHL)

Kontinentální hokejová liga je mezinárodní profesionální hokejová liga. Byla založena v roce 2008 a nahradila svého předchůdce, ruskou superligu. V současné době je považovaná za prémiovou ligu v Evropě a Asii a za druhou nejlepší hokejovou ligu na světě.

KHL je složena z 24 klubů z různých zemí. O Gagarinův pohár bojují týmy z Ruska, Kazachstánu, Běloruska, Lotyšska , Finska a Číny. Od sezóny 2019-2020 už v KHL nevystupuje ani slovenský klub HC Slovan Bratislava.

V roce 2014 v Kontinentální hokejové lize zkrachoval český tým HC Lev Praha.