• Vybrat den

  Září 2019
  Po Út St Čt So Ne


  PODPOŘIT STALOSE BTC ETH LTC DGB

  Video: Existuje na Marsu život? Nový projekt v jeskyni simuluje podmínky na Marsu

  6-9-2019 Sputnik CZ 5 162 slov zprávy
   

  Podle zakladatele Astrolandu Davida Ceballosy je hlavním cílem „založení první lidské kolonie na Marsu“, pro kterou chtějí rozvíjet „všechny potřebné technologie a dovednosti v průběhu deseti let“.


  Jednou z hlavních podmínek účasti tohoto zážitku v Astrolandu je absolvování 26denního online kurzu, jakož i intenzivního programu tělesné výchovy.


  Tento zážitek stojí podle informací zveřejněných v různých médiích 5 524 dolarů (asi 130 tisíc Kč).


  Hloubka jeskyně činí 60 metrů a délka je 1,2 kilometru. Expedice dopomůže pocítit kruté podmínky Marsu a ohodnotit  chování lidí během třech dní v izolaci.


  Dříve slavný lovec UFO a konspirační teoretik Scott C. Waring ohlásil svůj další přelomový nález. Na povrchu Marsu totiž odhalil objekty, které podle něj připomínají egyptské sarkofágy vytesané do skály.


  Svůj objev učinil při studiu fotografií povrchu rudé planety, které pořídil Národní úřad pro letectví a kosmonautiku (NASA). Waring si na základě svého objevu klade otázku, zda mezi Marsem a naší planetou nemohly existovat mimozemské kontakty, které by vysvětlily vznik jedné z nejstarších civilizací na Zemi.


  Zpět Zdroj Vytisknout Zdroj
  All Rights Reserved For Stalose.com   Kontakt  |  mobilní verze stalose.com

  Invex News
  Nahoru ↑