Petra Kvitová se pochlubila prstenem s obrovským diamantem. Chce fanouškům něco říct? FOTO

Petra Kvitová na svém Instagramu zveřejňuje nejen pracovní snímky, ale i osobní. Její sledující se moc těší na nové fotografie.

Poslední dobou je vidět, že se tenistce líbí šperky. Dříve ukázala nový náramek a teď luxusní obrovský diamant na prstenu a ještě náušnice. Uživatelé komentovali, že je krásná od přírody a diamanty nepotřebuje.

„Petro, nepotřebujete diamanty, jste přirozeně krásná,“ napsal jeden fanoušek.

„Určitě se dobře cítíte i bez diamantů. Jsme na tebe tak pyšní,” napsala další její sledující.

Prsten však nebyl dárkem, ale reklamou klenotnictví.

Petra Kvitová ve Wimbledonu překvapivě neztratila ani set a až do osmifinále vyprovodila všechny své soupeřky. V prvním kole vyřadila Tunisanku Ons Jabeurovou, následně Francouzku Kristinu Mladenovicovou a Polku Magdu Linetteovou.
    Do čtvrtfinále se snažila dostat přes domácí naději Johannu Kontaovou.

Obě tenistky do zápasu vstoupily koncentrovaně a držely si své podání, až na konci setu Britka Kontaová nezvládla a prohraným podáním zároveň Kvitové věnovala první set 6:4. Druhý set ale od začátku lépe zvládala právě Britka a dostala se do vedení až 4:0. Druhý set nakonec ovládla Kontaová s výsledkem 6:2. Třetí set skončil výsledkem 6:4 ve prospěch britské hráčky.