• Vybrat den

    Květen 2024
    Po Út St Čt So Ne


    PODPOŘIT STALOSE BTC ETH LTC

    Proč se tak málo pravdivých informací dostane ven? Bývalý agent CIA odpovídá

    29-6-2019 AC24 86 340 slov zprávy
     

    To je dôvod, prečo tak málo ľudí robí akýkoľvek druh oznámení a ak ich predsa urobia, sú si vedomí, že podstupujú riziko zmiznutia alebo zaobchádzania ako s bláznom či mentálne chorým.

    Odhalenia Kevina Shippa

    Ale sú tu ľudia ako Kevin Shipp, bývalý dôstojník CIA, ktorý preukázal mimoriadnu odvahu a odvážil sa dať na verejnosť sériu informácií, ktoré priamo spájajú americkú vládu s nátlakom na tých, ktorí sa odvážili vyniesť na svetlo nejaké štátne tajomstvá.

    Pán Shipp, expert na boj proti terorizmu, zastával počas svojej kariéry viacero vysokých pozícií v CIA, vrátane vyšetrovateľa, bezpečnostného dôstojníka pre riaditeľa agentúry a vyhodnocovača detektoru lži. Vysvetľuje dôvody, prečo nie je väčšie množstvo sťažností na nezákonné aktivity vykonávané vládou USA.

    Podľa týchto odhalení existuje tajná zmluva, ktorá vyžaduje od agentov a zamestnancov udržiavanie akejkoľvek informácie v utajení, bez ohľadu na to ako triviálna by táto informácia bola. Porušenie tejto zmluvy obnáša disciplinárne sankcie zahŕňajúce ťažké pokuty, ktoré môžu skončiť finančným bankrotom. A to všetko popri možnosti ísť do väzenia na dlhoročné tresty.

    Všetko toto predstavuje zničenie rodinného jadra daného agenta a zničenie životov všetkých členov jeho rodiny. Z toho dôvodu iba veľmi málo ľudí má odvahu zverejniť akýkoľvek skutok, bez ohľadu na to, ako veľmi ohavný by bol. Pán Shipp povedal, že počas svojej kariéry zažil tento typ akcie proti čestným a lojálnym agentom, takže sa rozhodol ho zverejniť.

    (video je v angličtine so španielskymi titulkami, sk/cz preklad nie je k dispozícii)

    Dodatok prekladateľa: Tento prípad môže do značnej miery vysvetľovať, prečo existuje tak málo informátorov napríklad k programu chemtrails. Ako je známe, chemtrails je (okrem iného) program americkej armády a tak je logické, že prípadní whistle-bloweri by v prípade vynesenia akýchkoľvek informácií riskovali prinajmenšom vojenský súd za vlastizradu a špionáž. O tom, ako veľmi sú podobné obavy opodstatnené, svedčí napríklad prípad počítačového analytika CIA Edwarda Snowdena, ktorý zverejnil informácie o protiprávnom masovom monitorovaní internetu americkou vládou. Snowdenovi za zverejnenie informácií hrozí doživotný trest za špionáž a niektorí americkí politici pre neho otvorene žiadali trest smrti.

    Zpět Zdroj Vytisknout Zdroj
    Nahoru ↑