Po Út St Čt So Ne

PODPOŘIT STALOSE BTC ETH LTC

To je panečku zákrok! Česká hvězda schytala ránu do hlavy od mladého Rusa. Jak na tom Hertl je?

20-5-2019 Sputnik CZ 64 165 slov zprávy

V průběhu první třetiny si na Hertla vyšlápl třiadvacetiletý útočník Blues Ivan Barbašev. Hertl schytal ránu do hlavy ramenem, po které se jen těžko zvedal z ledu. Ku podivu rozhodčí Rusa za zákrok ani nevyloučili, i když se klidně mohlo jednat o pětiminutový trest.

„Na Hertla to byl s největší pravděpodobností faul na pět minut. Mohl to být zlomový okamžik celého utkání, ale rozhodčí nevylučovali," rozčiloval se kouč Žraloků po zápasu.

Podle Hertlova spoluhráče Logana Couture by se zákrokem měla zabývat disciplinární komise.

Kromě českého útočníka utkání také nedohrál kapitán Blues Joe Pavelski, který byl nucen opustit led po střetu s Alexem Pietrangelem.

St. Louis Blues vedou v sérii 3:2 na zápasy a zbývá jim poslední krok k postupu do finále, do kterého se mohou probojovat poprvé od roku 1970. Pro oživení nadějí na finále teď Žraloci musí vyhrát na ledě Blues. V takovém případě se sérii vrátí do St. Louis, kde se v sedmém zápase rozhodne o osudu této hokejové bitvy.