• Vybrat den

  Srpen 2019
  Po Út St Čt So Ne


  PODPOŘIT STALOSE BTC ETH LTC DGB

  Opravdu potřebujeme více rozmanitosti?

  4-5-2019 Zvědavec 12 205 slov zprávy
   
  Evropská unie:

  Yannick Jadot ze strany Evropané, která patří do evropské skupiny Zelených EELV, žádá, aby byl vytvořen evropský statut klimatického uprchlíka, který by měl být klíčový pro efektivní evropskou migrační politiku.

  "Převážná část vojáků, kteří dnes migrují, nejprve ve své zemi nebo v rámci regionu, zejména v zemích na jihu, jsou klimatičtí uprchlíci," vysvětlil Jadot a řekl, že i zde musí EU převzít odpovědnost.


  Podle zprávy norské neziskovky IDMC (Observatory of Internal Displacement Situations) bylo v období 2008 - 2014 v pohybu 25.000.000 lidí kvůli klimatickým změnám.


  Skupina EELV prosazuje v evropském parlamentu revizi Dublinu a širokou distribuci migrantů do jednotlivých členských zemí EU.


  _____
  I to je součástí hry. Klimatická Gréta se neobjevila náhodou. Ani zmanipulovaní středoškoláci, kteří rádi vymění každý pátek výuku za demonstrace, na kterých požadují boj proti klimatickým změnám.


  Klima teď bude neustále na tapetě, protože globalisté připravují v OSN globální ekologický zákon, který má výrobcům elektromobilů, větrníků, slunečních elektráren a migračnímu průmyslu a dalším zabetonovat zisky, i když vina lidské činnosti na klimatických změnách nebude vědecky prokázána.


  Zákon mají členské státy OSN podepsat letos na podzim.


  Zákon navrhl Macron - a právě Macronovy ekologické experimenty spustily protesty Žlutých vest.


  Pod vědecky neopodstatněnou ekologickou záminkou lze zdražit a zdanit vše - i vzduch, který dýcháme.


  Zpět Zdroj Vytisknout Zdroj
  All Rights Reserved For Stalose.com   Kontakt  |  mobilní verze stalose.com

  Invex News
  Nahoru ↑