Po Út St Čt So Ne

PODPOŘIT STALOSE BTC ETH LTC

Česká hokejová dvacítka nestačila na Rusko. Inkasovali ve vlastních přesilovkách

29-12-2018 Sputnik CZ 72 111 slov zprávy

V zápasu proti ruskému týmu hrála stejná sestava českého výběru, která dříve porazila Švýcarsko (2:1).

V první třetině otevřel skóre Artyom Galimov, když se v útočném pásmu uvolnil přes Galvase a pokořil Dostála střelou pod lapačku (0:1).

Ve druhé třetině dali Rusové ve vlastním oslabení ještě jeden gól. Rozdíl dále zvýšil Nikolaj Kovalenko (0:2), ale Jáchym Kondelík vrátil svůj tým po několika sekundách do hry (1:2).

V třetí části byli Češi aktivnější. Nebezpečně pálili Zadina s Kautem, bohužel však neúspěšně.

Po prohře český tým zůstává ve skupině A se dvěma body. Další duel českou dvacítku čeká v neděli, a to s Kanaďany.