• Vybrat den

    Květen 2024
    Po Út St Čt So Ne


    PODPOŘIT STALOSE BTC ETH LTC

    Na internetu se vysmáli Melanii Trumpové za to, že „neměla kalhoty“

    29-12-2018 Sputnik CZ 53 284 slov zprávy
     

    Na videozáznamu z letecké základny Andrews, na které přistálo letadlo Donalda Trumpa, můžeme vidět, že má jeho žena na sobě zelený kabát a hnědé kalhoty. A to nejspíše způsobilo dojem, kdy se mnohým uživatelům zdálo, že má Trumpová na sobě jen vrchní část oděvu.


    „Vypadá to, jako by neměla kalhoty…," napsala uživatelka Susie Heather Tysonová.



    „Musel jsem se na to video podívat třikrát, abych pochopil, co se děje," okomentoval příspěvek na internetu uživatel Where´s clwaldo.

    Jiní uživatelé si všimli i toho, že se outfit první dámy velmi podobá oblečení elfů.


    Podivný účes


    Není to však poprvé, co se Melania Trumpová stala terčem posměchu. V polovině prosince byla na sociálních sítích zajímavě komentována její nová barva vlasů. Někteří z uživatelů začali přemýšlet nad tím, proč se Trumpová nechala obarvit.


    Uživatel @hazydav si myslí, že prezident Trump donutil svou manželku, aby se obarvila proto, že chtěl, aby se více podobala jeho dceři Ivance.
    Jiní tvrdili, že se manželka amerického prezidenta inspirovala pornoherečkou Stormy Danielsovou, která v minulosti Trumpa žalovala.



    Kromě barvy vlasů ses ostatní uživatelé sociálních sítí začali zabývat také novým účesem první dámy. Většina z nich byla přitom toho názoru, že si Melania Trumpová nasadila paruku. Jiní zase tvrdili, že omylem použila přípravek na barvení vlasů, který patří jejímu manželovi.

    Nevhodný oděv


    V říjnu vyrazila Melania Trumpová do Keni. Za svůj bílý „obleček kolonizátorky" však sklidila vlnu kritiky a vysloužila si posměch od uživatelů sociálních sítí. Outfit, který první dáma oblekla, se totiž ukázal být velmi nevhodným pro africké země.


    Uvádělo se, že právě takový oděv, zejména kulatá helma, dříve používali pouze kolonizátoři, majitelé plantáží a vlastníci otroků, a to právě v afrických zemích. Takový oděv je tedy vnímán jako jakýsi symbol dominance.


    Zpět Zdroj Vytisknout Zdroj
    Nahoru ↑