Po Út St Čt So Ne

PODPOŘIT STALOSE BTC ETH LTC

Totální debakl a zmar! Čeští basketbalisté v Moskvě připomínali hadrové panáky

3-12-2018 Sputnik CZ 59 207 slov zprávy

Začátek první čtvrtiny se lépe povedl českému týmu, prvních deset minut bylo skvostných, ale pak Rusové postupně převzali otěže zápasu a povedenými trojkami se dostali do vedení, které ve druhé čtvrtině neustále navyšovali, až z toho byl poločasový výsledek 44:28.

Zmar českých basketbalistů pokračoval i ve třetí čtvrtině a Rusové svůj náskok neustále navyšovali. V jednu chvíli byl náskok domácího týmu už jednatřicetibodový. Nakonec třetí čtvrtina skončila „pouze" dvaceti šestibodovým rozdílem. Rusové si ze zápasu udělali exhibici.

Čtvrtá čtvrtina už byla ze strany obou týmu už formalita. Hlavně Rusové předváděli krásné basketbalové kousky, několik akcí se povedlo i českým hráčům. Jedinou nevyřešenou otázkou tak zůstávalo pouze konečné skóre. Nejvíce se v českém dresu prosadil Jaromír Bohačík. Světelná tabule na konci zápasu ukazovala výsledek 81:61.

V zářijovém zápase Češi v Pardubicích dokázali Rusy porazit 80:78, dnes však neměli nárok.

Češi měli před zápasem na druhém místě ve skupině náskok dvou výher před Rusy, kteří skupiny zakončí zápasy v Bulharsku a s Finskem, očekávají se výhry Ruska. Čechy však čeká těžký zápas ve Francii.

Dopadnou-li zbývající zápasy ve skupině předpokládanými výsledky, Češi ve své skupině skončí třetí za Francií a Ruskem. Letenka do Číny je však nemine.